Posted on: 22 lipca 2021 Posted by: Redakcja Comments: 0

Yacht Park Gdynia to apartament do wynajęcia w Gdyni, dedykowany osobom ceniącym wygodne warunki. Można w tym miejscu przyjechać przez cały rok i chwalić się wszystkimi korzyściami. Unowocześnione i luksusowo wyposażone mieszkanie pozwoli na zachowanie prywatności podczas wakacji lub w delegacji. Można poczuć się w tym miejscu swobodnie i być zadowolonym z lokalizacji w pobliżu centrum Gdyni. Nie ma potrzeby przejmować się pozostałymi turystami albo planem dnia w hotelu.

Można poczuć się za to jak we własnym mieszkaniu. Sprzyjają temu kompletnie wyposażone kuchnia i łazienka. W apartamencie można samodzielnie przygotować posiłki, wyprać, pracować, odpoczywać oraz spędzić czas w taki sposób jak ma się chęć. Kiedy ktokolwiek nie lubi przebywać w dużych pensjonatach, to będzie to dla niego nad wyraz znaczące.

Apartament ulokowany jest w porcie rybackim, dlatego można mieć wgląd do wszystkich {atrakcji| i chwalić się idealnym skomunikowaniem z Gdańskiem. Wystarczy zarezerwować go dla siebie w wybranym terminie przez serwis internetowy. Można także skontaktować się z właścicielem: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Arkadiusza Rybickiego 4a/12, 81-340 Gdynia. Zarezerwować pobyt można online lub dzwoniąc pod numery telefonów: 601 991 980, 601991980 lub +48601991980. Nocleg nad Bałtykiem w korzystnej cenie pozwala poczuć się na wakacjach jak u siebie w domu. Zwłaszcza w czasach pandemii dużo osób polubiło wypoczynek w niezakłóconej atmosferze. Yacht Park Gdynia Apartament w sercu Gdyni przy porcie rybackim to doskonała lokalizacja dla osób, które planują odpoczywać w Trójmieście.

Z apartamentu turyści mają widok na Skwer Kościuszki. Mogą pospacerować do portu w Gdyni, a perfekcyjne połączenie z centralną częścią Gdyni, Gdańskiem i Sopotem to kolejny walor przekonujący do zarezerwowania dokładnie tego apartamentu. Nowoczesne mieszkanie, luksusowo urządzone spełni wymagania nawet wyjątkowo wymagających gości. Warto tutaj się znaleźć.