Posted on: 28 października 2021 Posted by: Redakcja Comments: 0

Można być mistrzem w jakiejkolwiek dziedzinie – wszystko zależy od predyspozycji i treningu. Kunszt uwodzenia kieruje się tym samym wzorem. Trening czyni mistrza, w następstwie tego prosty proces myślowy oparty na logice sugeruje, że im znacznie więcej randek, tym pokaźniejsza szansa na powodzenie. Innymi słowy im znacznie więcej randkujemy, tym stajemy się lepsi w sztuce uwodzenia.

Nie można jednoznacznie zatwierdzić ani obalić tej tezy, albowiem wszystko zależy od predyspozycji, charakteru i szczęścia rzeczowej osoby aspirującej na mistrza uwodzenia. Mówiąc precyzyjniej – parę udanych randek daje ogólny obraz tego, co jest pozytywem delikwenta. W związku z tym rośnie autokrytyka, wiara we prywatne możliwości oraz pozytywne nastawienie do randek. W następstwie pojawia się wyśmienity humor oraz znika wszelki stres, co bez wątpienia podnosi jakość randki. Z drugiej zaś witryny wiemy nienagannie, że kilka nietrafionych randek z rzędu podcina skrzydła.

Z jakąkolwiek kolejną poziom stresu rośnie proporcjonalnie do obniżania się pewności siebie, co z kolei gwarantuje klapę kolejnej randki. A jak uwieść byłą? To już osobny temat – wpadnij na jak odzyskać byłą dziewczynę, a dowiesz się znacznie więcej. Najgorsze jest to, że sztuka uwodzenia jest wybitnie nielogiczną nauką. Dzieje się tak oczywiście za sprawą czynnika ludzkiego. Czarowanie w założeniu jest oddziaływaniem jednej osoby na emocje drugiej, z podejściem na wywieranie korzystnego wpływu na relacje między tymi figurami. W związku z tym nie da się określić i spisać ogólnych zasad i porad dotyczących uwodzenia, ponieważ te najzwyczajniej w świecie nie istnieją, tak samo jak nie są dwie osoby o identycznym guście, wyglądzie i charakterze.

Dosyć łatwo to wytłumaczyć na przykładzie. Weźmy na celownik naszego adepta sztuki uwodzenia oraz zbierzmy wszelkie pozytywnie odebrane zachowania na randce ze pospolitą, grzeczną dziewczyną z rzetelnego domu. Przyjazd po nią – punkt dla nas. Kwiaty dla niej i jej mamy – dodatkowy punkt. Ciastka w nastrojowej kawiarni – następny punkt. Rozmowa o sztuce, poezji i tańcu towarzyskim – następne kilka. Wolno tak wymieniać przez długi czas. Zastanówmy się, w jaki sposób zadziałałyby te sprawdzone sztuczki na randce z uwolnioną i zwariowaną imprezowiczką.