Posted on: 25 października 2021 Posted by: Redakcja Comments: 0

Terapia odmładzająca, wykonywana w gabinecie medycyny estetycznej Iwony Jamroży przynosi świetne efekty. Profilaktyczne zabiegi sprawdzają się świetnie w wypadku osób młodych i w średnim wieku, w celu odmłodzenia. Do rewitalizacji dochodzi za sprawą autologicznej terapii komórkowej, polegającej na stymulacji czynników wzrostu zawartych w specyfiku PRP. Umieszczone są w nim też leukocyty, wykazujące działanie przeciwbakteryjne i podwyższające odpowiedź immunologiczną tkanki.

Zaaplikowanie PRP powoduje, że dojdzie do intensywnej odbudowy tkanki skórnej we wszystkich jej warstwach. Równocześnie ulepsza się elastyczność, gładkość, koloryt oraz kondycja naskórka. Czynniki wzrostu oddziałują na: rozwój komórek macierzystych, wzrost syntezy kolagenu, angiogenezę, proliferację komórek naskórka oraz stworzenie nowych włókien kolagenowych i elastylowych. Idealnie sprawdza się to na takich obszarach ciała jak: czoło, policzki, fałdy nosowo – wargowe, szyja, dekolt, dłonie oraz okolice oczu.

Szczegółowy opis dostępnych zabiegów z tej dziedziny umieszczony jest na witrynie gabinetu. Jego właścicielka także udziela odpowiedzi na temat zabiegu, a po konsultacji z klientką w gabinecie decyduje, jaka ma być częstotliwość zabiegu. Można też skorzystać z pozostałych metod takich jak medycyna estetyczna lublin, a o tym, jakie dają one rezultaty można czytać pod linkiem https://www.iwonajamrozy.com i bezzwłocznie zarezerwować konsultację.

Gabinet medycyny estetycznej Iwony Jamroży, ma dużo rekomendacji. Warto się tu zgłosić, gdy chce się dbać o swój wygląd. Specjaliści podejmują się: usuwania zmarszczek z wykorzystaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, zabiegów z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej i zabiegów z wykorzystaniem peelingów o zastosowaniu medycznym. Zabiegi są dokładnie scharakteryzowane i można przeczytać, z jakiego sprzętu korzystają lekarze do ich przeprowadzenia.